Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1912

Mati angazhon Zoen, një hetuese private, për ta ndihmuar atë të gjurmojë Olivian. Lorena përpiqet të kuptojë se si Mat lidhet me vdekjen e murgeshës misterioze.