Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

883

Mariana merr një ''dhuratë'' të hidhur në postë që i kujton krimin e vrasjes së Sarës. Zbulohet se Sara e dinte sekretin e Chemas, ndërsa Elisa hyn pa leje në shtëpinë e Alexit.