Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1311

Fernando dërgon djalin e tij Sancho në Zaragoza për t'u përballur me vëllanë e tij Ramiron, mbretin e Aragonit. Para largimit të tij, Ruy i thotë mbretit se Flaini bëri komplot për ta vrarë.