Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

207

Një Rakel e ndier në faj duhet të vendosë se si t'i përgjigjet shantazhit që përfshin provimin e saj të ardhshëm. Iago fillon të njihet me Virukën jashtë klasës.