Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

16163

Bob Li përpiqet të kontaktojë Nadinën ndërkohë që i shmanget ndjekësve të tij dhe e vendos atë të hetojë mbi policin që mori meritat e kapjes së tij. Ajzak Xhonson përpiqet të organizojë jetën e tij të dyfishtë ndërkohë që përpiqet të gjejë Bob Linë.