Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

17963

Një lojtar futbolli amerikan i kërkon Lucifer-it ndihmë pasi gjen një trup në pishinë. Lucifer i kërkon Chloe-s për ndihmë në hetime dhe përfundojnë në botën e sporteve me shumë para.