Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

23622

Ndërsa Berri dhe skuadra e laboratorit S.T.A.R. punojnë për të kapur Kajl Nimbus ose Mjegullën, një super-njeri me fuqinë për t’u shndërruar në gaz helmues, ata u kthehen kujtimeve për atë natë që shpërtheu përshpejtuesi i grimcave duke vrarë të fejuarin e Keitlinës. Roni vendos ta vizitojë Henrin në burg, pas shumë vitesh por gjërat marrin një kthesë të rrezikshme…