Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

6075

Pasi dikush futet pa leje në shtëpinë e tij, Magne konfirmoi dyshimet e tij. Ai duhet ta marrë situatën në duart e tij. Kur ai goditet nga një kamion dhe nuk lëndohet, Jutulsët fillojnë të dyshojnë diçka dhe e vënë atë në provë.