Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

5947

Lynwoodët duan të sigurohen që dërgesa e tyre të arrijë në Gioia Tauro por hasin vështirësi rrugës. Manueli dhe ekipi i tij përhapin terror dhe vdekje tek trafikantët e Monterreyt.