Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

3254

Pasi fëmijët Mithraik sëmuren, Campioni beson se Nëna i helmon dhe planifikon një arratisje. Ndërkohë që Nëna dhe Babai përpiqen të provojnë të kundërtën, Marcus dhe Sue punojnë për të bindur Mithraikët e tjerë të mbijetuar të ndërmarrin një mision shpëtimi për fëmijët, të dëshpëruar për të marrë mbrapsht djalin e tyre, Paul.