Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 3

1339

I akuzuar për sulm të rëndë, Ah Sahm lihet në mëshirë të fatit nga klani Hop Wei. Buckley shtyn Mai Lingun të mos përmbahet dhe të fillojë luftën me klanin Hop Wei.