Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 3

503

Kur droga e artë mbush rrugët, tensioni midis bandave rritet. Jinni punon me një artiste të re. Sara përplaset me një flakë të vjetër.