Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 3

417

Kujtimet mbi babanë e vdekur e bëjnë Sydin të ketë disa mendime të errëta. Në një festë, Dina e gjen veten midis Sydit dhe Bradit teksa Bradi e pyet Sindin për një gjë me rëndësi.