Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

2475

Assane ballafaqohet me komisarin Dumont dhe planifikon një shpërqendrim për policinë. Lidhja e Huber Pellegrinit me fatin e Babakarit del në dritë.