Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

842

Saygi është spin off i serialit "Behzat C". Rruga e Ercüment, i cili kërkon zgjidhjen e korrupsionit në shoqëri duke siguruar drejtësinë, do të kryqëzohet me dy të rinjtë, të cilët ai beson se veprojnë me të njëjtin qëllim.