Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1450

E shkuara takon të tashmen teksa Bloom kërkon një kujtim të rëndësishëm. Ndërkohë Aisha ka probleme me studimet e saj. Silva ndan një sekret dhe ndodh një festë në shkollë.