Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1356

Nimue zgjohet në një kishë të rrethuar nga të panjohur dhe është e detyruar të merret me paladinët e kuq. Arturi fillon një aventurë të re.