Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

965

Pasi Daphne tërheq vëmendjen e një mëtuesi mbretëror, ajo i drejtohet Simon për këshilla mbi marrëdhëniet. Zonja Featherington përpiqet të bindë Marinën për martesë.