Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

2060

Pas dy sulmeve terroriste, Davidi është më shumë nën presion se kurrë për ta mbajtur të sigurt Sekretaren e Shtetit, e cila vazhdon përpjekjet për të miratuar projektligjin kundër terrorizmit. Gjatë fjalimit të saj të radhës, situata merr një kthesë të papritur.