Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

1737

Clark përballet me problemet e fëmijëve teksa Jordan vendos të hyjë në skuadrën e futbollit. Lois gjen një çështje të re kundër Morgan Edge ndërsa Lana dhe Sarah arrijnë të flasin bashkë.