Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

920

Duke mos mundur të gjykojë mirë, Louise bashkohet me Davidin dhe Adelen, duke u ngatërruar gjithnjë e më shumë në martesën e tyre të tensionuar dhe të komplikuar.