Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 3

27211

Pasi varka ka përfunduar së ndërtuari, Ragnar rekruton një ekuipazh dhe niset. Pas disa ditësh udhëtimi, ata zbarkojnë në brigjet e një mbretërie në Angli.