Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

302

Charlesi fillon një karvan të gjatë shkatërrimesh në Nepal. Nadine ndihmon Hermanin të mbledhë provat e fundit që duhen për të vendosur policinë në lëvizje.