Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

875

Trupi i pajetë i murgeshës mbahet nën kontrollin e agjentëve federalë, dhe kjo e tërbon Lorenën. Zoe gjen vendndodhjen e Olivias dhe së bashku me Mat, shkojnë për ta shpëtuar.