Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

835

Rodolfo shkon në shtëpinë e Alexit ku mëson një detaj shokues mbi vdekjen e Sarës. Elisa do që Alexi ta besojë, por si fillim duhet të kalojë një test.