Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1289

Trupat Castiliane, me Sanchon dhe Ruyn në vijën e parë nisen për betejën kundra Aragoneses. Kur humbja duket e afërt, ndodh diçka e paparashikueshme.