Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

15766

Në kohën kur shërbejnë në Afganistan, Bob Li dhe Ejsaku ndeshen me ideologji të kundërta. Nejdina heton çështjen e Ukrainasit, duke rënë në sy të puçistëve.