Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 4

7104

Ndërkohë që lufta midis familjeve Anacleti dhe Adami rrezikon të shkatërrojë planet për ceshtjen e tokave, Samurai e detyron Gabrielen të bëjë një zgjedhje të tmerrshme.