Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

12139


Puna e re e Hakanit fillon me festën e Faysal Erdemit për fitoren e tenderit të Hagia Sophias. Ndërkohë Zyenepi kërkon të dhëna për të gjetur gurin.