Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

23070

The Flash në vijim ndalon një grabitje, por autoret largohen nga vendi kur dëgjojnë të shtëna nga një roje. Joe i tregon Barry një libër të dyshuar ku ai indefikone Leonard Snart si udhëheqë të grupit.