Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

5945

Një kërkim për përgjigje e çon Magnen përsëri te një grua misterioze; të gjithë nisen në një udhëtim në një mal domethënës. Turid përballet me Ran, dhe raporti mes Gry dhe Saxas nxehet.