Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

7034

Marty punëson Ruthin për të bërë një grabitje. Agjenti Petty krijon një marrëdhënie me një anëtar të familjes Langmore. Jonah shfaq sjellje të çuditshme. Një biznes i ri bie në duart e Martyt.