Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Sezoni 1 – Episodi 4

6273

Përleshja mes 'Ndranghetave ka vënë në rrezik biznesin dhe pasuritë e familjes Lynwood. Chris, djali më i vogël i Edward Lynwood duhet të dalë në krye për të mbrojtur trashëgiminë e të atit.