Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

4528

Rue përpiqet të qëndrojë e pastër për Jules dhe shoqëron Gian në karnavale. Kat keqkupton një situatë. Jules takohet rastësisht me Calin. Nate shfaq se kush është në të vërtetë.