Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

3018

Ati përpiqet t'u mësojë fëmijëve se si të gjuajnë krijesat misterioze të Keplerit për ushqim. Ndërkohë, Mithraikët bëjnë një zbulim mahnitës, që ka mundësi të përmbushë një profeci Mithraike. Një debat për mënyrën se si të procedonin, ndez një konflikt midis Marcusit dhe liderit Mithraik, Ambrose.