Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 4

472

Në familjen e Jinnit fillojnë të shfaqen krisjet. Puna e Ardanit fillon të ndikojë në marrëdhëniet e Skylines. Sara përzien punën me kënaqësinë.