Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 4

388

Pas zënkës me mamanë e saj, Sydi ka vështirësi ta kontrollojë veten edhe në shkollë. Stani i qendron pranë dhe së bashku nisin të kërkojnë mbi burimin dhe historinë e këtyre superfuqive.