Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

2403

Për të marrë prova inkriminuese për Hubertin, Assane bashkohet me një gazetare të vjetër në moshë. Oficeri Guedira lidh pikat në vjedhjen e Luvrit.