Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

788

Prokurori Halit krijon një plan për të kapur vrasësit. Helen dhe War kanë diskutime nëse duan apo jo të vazhdojnë të vrasin.