Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1415

Bloom dhe Sky vazhdojnë kërkimin e tyre për informacion. Beatrix përpiqet të fshehë veprimet e saj. Një ardhje e rëndësishme e lë Stella të pasigurt për ndjenjat e saj.