Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1128

Gjatë rrugës për në Gremer, Nimue mëson se në gjirin e Feit po lulëzon një rezistencë. Merlini i bën lajka Rugenit; Irisi dyshon për Morganën.