Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

929

Daphne merr një dhuratë mahnitëse nga Princi Friedrich por shumë shpejt pasohet nga skandale të ndryshme në sallën e ballove. Eloise kërkon të dhëna për identitetin e Lady Whistledown.