Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

625

Atë Vergara shkon në Romë për tu përballur me të shkuarën e dhimbshme. Ai kërkon një takim me Papën, por Santoro është duke e pritur.