Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

2537

Ginny mbetet paksa e pasigurt pasi ndërmerr një veprim të guximshëm dhe nuk merr përgjigje nga Hunteri. Maxi fiksohet me një dashuri të re. Georgia i shet Paulit një ide për një ceremoni mbledhje fondesh që rezulton mjaft e suksesshme.