Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1889

David përpiqet të pajtohet me pasojat e ngjarjeve shkatërruese të 24 orëve të fundit. Policia rimerr kontrollin e hetimit për sulmet nga Shërbimi i Sigurisë dhe Davidi merret në pyetje nga detektivët.