Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1296

Clark përpiqet të gjej një balancë mes jetës së heroit dhe asaj të familjare ndërsa Lois duhet të gjej një mënyrë të re për të luftuar kundër Morgan Edge pas vendimit të bashkisë.