Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

858

Një akuzë e rëndë dhune në familje bie mbi Davidin dhe rrezikon të zbulojë jetën e tij të vërtetë. Adele plas bombën e cila trondit Adamin dhe Louisen.