Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

730

Diana merr një mirëseardhje të ftohtë kur strehohet në shtëpinë e familjes Clairmont. Në Oksford, po krijohen telashe. Juliette shfaqet dhe vë në rrezik jetën e Marcusit, ndërsa Satu paguan çmimin për kuriozitetin e saj.