Sezoni 1 – Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

2145

Problemi me titrat u rregullua! Sam vazhdon të besojë se Karli mund të ndalojë, por ajo humbet më shumë kontrollin. Ndërkohë qëndrimi i Zemo-s krijon konflikt teksa kapiteni Amerika i ri nuk është aq i qëndrueshëm sa duket.