Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

1200

Pasi tradhtoi shefat e tij, një vrasës me pagesë fshihet në një rrobaqepsi, ku e ngatërrojnë me djalin e pronarit të ndjerë, identitetin e të cilit vendos ta përdorë.